Wybierz Piętro

Dotknij wizualizacji poniżej aby przejść do widoku piętra.

Lub wybierz z listy poniżej:

01. Poddasze

02. II Piętro

03. I Piętro

04. Parter

05. Garaże

Możesz również zobaczyć budynek z drugiej strony:

OBRÓĆ BUDYNEK

Mieszkania na sprzedaż Złotów

Skrócony opis inewstycji

Planowana budowla powstanie na działce nr 352/31 o powierzchni minimum 2104 m2. Budynek wielorodzinny zaoferuje mieszkania w Złotowie przy ul. Chojnickiej. Wolnostojąca budowla będzie jednoklatkowa na planie zbliżonym do liter U, a jej główne wejście będzie znajdowało się przy drodze dojazdowej, natomiast kolejne przy ul. Chojnickiej.

Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z garażu oraz widny łączącej wszystkie kondygnacje naziemne i kondygnację podziemną mieszczącą garaż wielostanowiskowy. W inwestycji pojawią się garaże wielostanowiskowe z bramami z napędem elektrycznym sterowane pilotem oraz garaże indywidualne. Warto też wspomnieć, że wszystkie mieszkania, a także część parkingu będzie dostępna dla niepełnosprawnych.

W budynku znajdą się dwa rodzaje drzwi: do klatki schodowej z profili PCV oraz stalowe do pomieszczeń technicznych, a okna będą wykonane z PCV. Do mieszkań będą prowadzić drzwi w okleinie imitującej drewno z zamkami z systemem MASTERKEY z wizjerem. Posadzka w budynku będzie zależała od przeznaczenia pomieszczenia. W hali garażowej znajdzie się posadzka betonowa, w pomieszczeniach technicznych betonowa powierzchniowo wykończona lub z płytek gresowych. Na korytarzach i klatkach schodowych położona zostanie posadzka z odpornych na ścieranie płytek, a w mieszkaniach posadzka cementowa zatarta maszynowo.

Konstrukcja budynku będzie tradycyjnie udoskonalona z dachem pokrytym drewnianą dachówką. Ściany będą różnorodne: w kondygnacji w podziemnej żelbetowe, a wydzielonych pomieszczeń częściowo murowane. W kondygnacji nadziemnej pojawią się zewnętrzne bloczki silikatowe lub z gazobetonu z izolacją cieplną, wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Mieszkania Złotów będą wyposażone w ściany działowe murowane z bloczków gazobetonu na zaprawie klejowej. W budynku będą też wewnętrzne ściany murowane pomiędzy lokalami np. silikatowe, keramzytobetonowe lub z gazobetonu.

Nieruchomości Złotów będą zaopatrzone w wodę z miejskiej sieci wodociągowej. W inwestycji znajdzie się kanalizacja sanitarna do sieci miejskiej oraz deszczowa, czyli odpowiadająca za odprowadzenie wód opadowych na teren posesji. Mieszkania będą centralnie ogrzewane i zasilane energią z sieci elektrycznej. W kuchniach pojawi się zasilanie do kuchenek elektrycznych trójfazowe 400 V, a w całym mieszkaniu zasilanie jednofazowe 230 V.

Mieszkania na sprzedaż w Złotowie

Apartamenty Skarpa Złotów
Atrium S.C
Garncarska 9/2
77-400 Złotów
+48 602 857 480
+48 600 071 944
atriumzlotow@wp.pl